Karargahtepe Mah. Atış Caddesi 85/B Keçiören / ANKARA
+9 535 255 48 70
info@profesorhaliyikama.com

Battaniye Yıkama

Mutlu Evlerin Vazgeçilmez Hijyeni

Profesör Battaniye Yıkama    Olarak Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. Battaniye yıkama işlemi için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra Profesör Battaniye Yıkama Servisi var olan lekelere  müdahale ediyoruz.

Sanayi tipi çamaşır Makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için Profesör Battaniye Yıkama Servisi kapalı mekânkurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Profesör Battaniye Yıkama Servisi Bu konuda Battaniye yıkama, yastık yıkama ve yorgan yıkama gibi pek çok alanda sıcak su uygulamalarıyla hizmet verilmektedir. İlk olarak battaniye yıkama makinelerinin dokunmatik Profesör Battaniye Yıkama Servisi panelinde yıkama için uygun program seçilir ve yıkama başlatılır.

Ön yıkama adı verilen işlem yapıldıktan sonra deterjansız yıkama sağlanır ve kaba kirlerin yok Profeösr Battaniye Yıkama Servisi edilmesi amaçlanır. Daha sonra ana yıkama aşamasına geçilir ve bu işlem yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Suyun ısı derecesi ayarlandıktan sonra artık yıkanma işlemi başlar.


Etiketler Profesör Battaniye Yıkama, Keçiören Battaniye Yıkama Firması, Yenimahalle Battaniye Yıkama Fiyatları, Ankara Battaniye Yıkama Servisi

Size Yardımcı olabilirmiyim ?